Jesteś naszym klientem? Czekamy na Twoją opinię!

Opinie wystawione przez klientów

Zadowolony

25 stycznia 2019

Organizacja wyjazdu przeprowadzona perfekcyjnie, zgodnie z zawartą umową. Zabieg usunięcia zaćmy przeprowadzono w klinice oftal Brno, gdzie wysoka kultura osobista personelu oraz miła atmosfera, przyjazna pacjentowi powodują, że zabieg przechodzi się bezstresowo, a efekt widoczny już na 2 dzień jest zaskakujący. Ogólna ocena wyjazdu i zabiegu więcej niż pozytywna.

Grzegorz, Twardogóra

Bardzo dziękuję firmie ZAĆMEX

17 stycznia 2019

Bardzo dziękuję firmie ZAĆMEX za profesjonalną organizację i obsługę wyjazdu oraz szczegółowe przedstawienie oferty dotyczącej operacji. Bardzo mi to pomogło, Wasze wsparcie było bezcenne. Wielkie dzięki dla całego zespołu przygotowującego i operującego, pobyt w Klinice OFTAL w Brnie stał na najwyższym poziomie. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję.

Tomasz, Żagań

Godne polecenia

9 stycznia 2019

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Obsługa przyjazna pacjętowi. Organizacja wyjazdu na zabiegi godna poleceniu.

Eugeniusz, Twardogóra

Szczerze polecam

8 stycznia 2019

Bardzo profesjonalna firma. Fachowe i życzliwe podejście do pacjenta. Efekt końcowy rewelacyjny. Szczerze polecam !

Ludwik, Paczków

Proffesjonalna firma "Zaćmex"

7 stycznia 2019

O firmie dowiedziałam się przypadkiem przez kogoś, a że już zaćma bardzo mi utrudniała życie postanowiłam skorzystać. Decyzja moja okazała się trafiona. Firma ” Zaćmex” profesjonalna przez duże P. Bardzo cierpliwi i pomocni w stosunku do swoich klientów. I do tego klinika optyczna w Brnie na wysokim poziomie. Tam więcej dowiedziałam się o stanie mojego wzroku niż w Polsce.

Dorota, Wrocław